پارچه کجراه

پارچه کجراه از الیاف فلامنت در پلی استر ویسکوز تهیه می شود

پارچه ترگال، بافت ساده و مربعی دارد ولی کجراه همانطور که از نامش پیدا است، بافتی کج راه با تراکم ٢٨٠ تا ٢٩٠ گرم دارد. از این رو پارچه ترگال کجراه ضخیم تر است و زیر دست قوی تری دارد.

 قطعا تا به حال برایتان هم پیش آمده است که با وجود تشابه بسیار زیاد پارچه های ترگال و کجراه از نظر جنس و موارد مصرف، تفاوت های این دو نوع پارچه در چیست؟ آیا تا به امروز پاسخ سوال خود را کشف کرده اید؟

مشاوره رایگان۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در میان بسیاری از تولیدکنندگان پوشاک، پارچه های ترگال و کجراه در اولویت مواد اولیه تولیدی قرار دارند. این مورد نشان می دهد که این نوع منسوجات با حجم انبوهی در بازارهای فروش و عرضه پارچه موجود هستند و به طبع خرید عمده آنها مقرون به صرفه تر خواهد بود.
آیا کاربرد بسیار این نوع پارچه ها سبب تولید آن ها در تیراژ بالا شده است و یا سبک تولید و جنس ترگال و کجراه باعث شده تا بخودی خود در بسیاری از مصارف و محیط ها به عنوان منسوجات کاربردی شناخته شوند؟
یکی از تفاوت های ظاهری میان پارچه های کجراه و ترگال وجود خطوط مورب در پارچه های کجراه است که به راحتی قابل مشاهده می باشد. علاوه بر ظاهر پارچه ها که به نوع بافت آن ها مربوط می شود، جنس الیاف، میزان تراکم و طیف رنگی آن ها نیز سبب ایجاد برخی تفاوت های کاربردی میان کجراه و ترگال شده است.
پارچه ترگال با وزن ۲۴۰ گرم و پارچه کجراه با وزن ۲۸۰ گرم اغلب در بازار موجود است.

نساجی بافتین

پارچه کجراه فدک

نساجی فدک

صنایع نساجی فدک، نامی است که تقریبا تمامی تولیدی های پوشاک و فعالان حوزه پارچه ترگال با آن آشنا هستند. برند فدک، منسوجات زیادی تولید می کند اما شاید آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه باشد.

عرض ۱۵۰  و طاقه ها ۴۰ متری

کالیته ترگال و کجراه فدک از هم جداگانه تهیه می شود. در یک کالیته مجزا، کدبندی رنگ های پارچه ترگال و در کالیته دیگری نیز کدبندی پارچه کجراه این کارخانه را می توانید مشاهده کنید.

از مشخصه های اصلی کالیته فدک، بالا بودن تعداد رنگ های موجود است.

ارسال کالیته ۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

برای خرید منسوجات فدک بهتر است به نمایندگی های معتبر فروش مراجعه کنید. در حاشیه منسوجات فدک نام این برند را می توانید مشاهده کنید که باعث جلوگیری از فروش جنس تقلبی به اسم کارخانه فدک می شود.

رنگ ثابت، درخشندگی، تولید و تکمیل حرفه ای پارچه در بحث بافت و رنگرزی و غیره از ویژگی های این کارخانه پرسابقه است.

کجراه زرین پود

کجراه زرین پود

کارخانه زرین پود با پیشرفته ترین دستگاه های نساجی و کادری مجرب، تولید کننده انواع پارچه کجراه درجه یک می باشد. برخی از مشخصات این نوع برند، معرف کیفیت بالای کجراه زرین می باشد.

رنگ ثابت و مناسب فرم مدارس و لباس کار
اگر سری به بازارهای بزرگ فروش پارچه بزنید، پارچه های کجراه را با برندهای مختلف و در کیفیت های متنوع خواهید دید که هر کدام از نظر طرح و رنگ متنوع بوده و مشخصات خاصی دارند.
زرین پود یکی از نساجی های بزرگ در عرضه پارچه های کجراه است که برای دوخت لباس کار نیروهای کارخانجات و تعمیرگاه ها، فرم مدارس و اداری، منسوجات بیمارستانی از جمله ملافه ای و رو تختی و منسوجات سایر خدمات بهداشتی و صنایع غذایی بسیار پر مصرف می باشند.
جالب است بدانید که در نساجی زرین پود، در زمینه های مختلف ریسندگی، بافندگی و رنگ رزی، از تجهیزات ویژه ای استفاده می شود. که با توجه به مشخصات کیفی تولیدات این کارخانه، می توان به امکانات خاص زرین پود پی برد.
کارخانه کجراه زرین در بسیاری نمایندگی های رسمی عرضه پارچه با نرخ ارزان تولیدی و بصورت عمده موجود است.

ترگال و کجراه زرین پود

پارچه کجراه مهنام

ترگال مهنام

کارخانه نساجی مهنام با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود و همکاری با رنگرزی حیدر اصفهان توانسته یکی از با کیفیت ترین ترگال ها را تولید کرده و به بازار ارائه کند. بافت یک دست و رنگ باکیفیت از ویژگی های محصولات این برند است. تمام پارچه های برند مهنام با استفاده از بهترین نخ های موجود بافته می شود و به همین علت مورد توجه بسییاری از تولید کنندگان هستند

پارچه کجراه لباس کار

پارچه ترگال کجراه در لباسکار آنقدر پر مصرف است که به پارچه لباس کاری شهرت دارد. پارچه کج راه با این الیاف، گرماژی معادل ٢٨٠ گرم دارد و به خاطر ضخامت بیشتر مقاومت کششی بالاتری نسبت به ترگال ساده دارد. این پارچه نیز برای دانش آموزان مدارس منطقه های سرد، لباس کار کارکنانی که با جرقه سر و کار ندارند، البسه کارگران در محیط های بدون خطر، مانتو پرسنل خانم، شلوار کارمندان، پرسنل آشپز خانه ها، مراکز بزرگ خرید و غیره بسیار پر مصرف است.

پارچه کجراه صد در صد پنبه

این نوع از پارچه (پارچه لباس کار) در بازار به پاکویی یا پاکوی نیز شناخته می شود و به اشتباه بعضی آن را پارچه نسوز معرفی می کنند.

گرماژ این پارچه ۴۴۰ گرم و به صورت رول می باشد
پارچه صد در صد پنبه برای مشاغل سخت و پر خطر یا برای لباس کار در محیط های بسیار گرم مناسب است.

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ مشاوره رایگان

کجراه هفتاد سی

پارچه کجراه گرم پایین

پارچه کجراه رنگ مستقیم

پارچه کجراه پنبه ای سی هفتاد، دو نوع دارد که هر دو به عنوان ٧٠ – ٣٠ شناخته می شوند.
• پارچه کجراه ٣٠ در صد پنبه و ٧٠ درصد پلی استر
• پارچه کجراه ٧٠ درصد پنبه و ٣٠ درصد پلی استر

بسیار مناسب برای کارگاه ها با خطر آتش سوزی بالا

کجراه رنگ مستقیم

این پارچه ارزان که به صورت مستقیم رنگ می شود ،بعد از شستشو ،رنگ پارچه کم رنگ می شود

کجراه با گرماژ ۲۶۰ گرم

این پارچه هم قیمت و هم وزن ترگال درجه یک می باشد بسیار نازک تر و ارزان تر از کجراه درجه یک می باشد

مشاوره در خرید پارچه

برای آرامش تو دوست عزیز ،آماده کمک و شنیدن صدای گرم تو هستیم

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

گروه مشاورین سپاهان پارچه به صورت رایگان

مشاوره رایگان پارچه .09131130224.

۶۰ سال سابقه فروش در صنعت نساجی

۶۰ سال رضایت مشتری

۶۰ سال خدمت

آرامش در خرید پارچه

مهندس میلاد ارشدی


Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *