خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی

Instagram

پارچه یکبار مصرف

پارچه اسپان باند

این نوع پارچه مانند دیگر پارچه های معمولی تاروپودی از جنس الیاف انواع نخ ندارد.

بلکه از الیاف پرس شده ساخته شده است.

معمولا پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، صنعتی در عرض های ١٢٠ و ١٦٠ در کارخانه تولید شده اند، اما امروزه توانسته ایم بسیاری از آنان را گرماژ های سنگین تر نیز تولید نماییم و مصارف هریک از آنان را گسترش دهیم.

پارچه اسپان باند یا بی بافت

پارچه بی بافت بیمارستانی

بدون شک دلیل اصلی استفاده زیاد از این پارچه همانطور که از نامش مشخص است، یکبار مصرف بودن آنها می باشد.
به این صورت دیگر نیازی به شستشو های مداوم و رعایت بهداشت در مراکز درمانی نمی باشد و امروزه اسپان باند جایگزین پارچه های تار و پودی شده است.
دلیل بعدی قطعا قیمت ارزان انواع پارچه اسپان بیمارستانی می باشد که سبب شده است یکبار مصرف بودن آن نیز معقول و منطقی باشد.
چنانچه تصور می کنید با انواع پارچه مورد نیاز مراکز درمانی آشنایی ندارید و به خوبی از قیمت های آنان اطلاع ندارید، می توانید با مشاوران فروش سپاهان بافت در تماس باشید
۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶
در فرآیند تولید پارچه­‌ی اسپان باند، مواد اولیه در دستگاه اکسترودر وارد می­‌شوند. پس از ذوب، پلی­‌پروپلین وارد مجموعه‌­ای از سوزن­‌های سرنگ‌مانند می‌شود که با فشار وارده از طرف اکسترودر باعث خروج مواد مذاب به صورت الیاف بسیار باریک به شکل رشته‌های فیلامنت­‌ می­‌شود. فیلامنت­‌ها بعد از خنک شدن به شکل آیرودینامیک روی نقاله­‌های خط تولید، کش داده شده و لایه­‌های اسپان تولید می­‌شود.

پارچه تترون بیمارستانی

پارچه تترون بیمارستانی

تترون بیمارستانی با گرماژ ۱۷۰ گرم با الیاف فلامنت در ویسکوز تولید و عرضه می شود

به علت مصرف بالای بیمارستان ها از پارچه تترون ، کارخانجات و مشتریان به تترون هایی که با طیف رنگ بیمارستانی تولید می شوند اصطلاحا پارچه تترون بیمارستانی می گویند. تفاوت اصلی پارچه تترون معمولی با پارچه تترون بیمارستانی در قیمت پایین تر ، رنگبندی روشن و گرماژ پارچه است.

قیمت تترون یک نکته مهم برای حساب کتاب تولیدی های البسه بیمارستانی مخصوصا در خرید های عمده می باشد.
عمده فروشی پارچه تترون بیمارستانی به وفور در شهر های مختلف هستند ولی آیا همگی قیمت واقعی محصول را به مشتری می فروشند؟
ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید پارچه تترون می تواند بسیاری از واسطه های بی مورد را کنار بگذارد تا بتوانید در مناقصه های بیمارستان ها برنده شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *